Wypożyczalnia sztućców

Trudno wyobrazić sobie pełną zastawę stołową bez łyżek, łyżeczek, noży, widelczyków, itp. Powinny być one przy tym dobrane do potraw zgodnie z zasadami savoir vivre. Nasza wypożyczalnia sztućców zapewnia w tym zakresie szereg udogodnień. Znajdują się u nas łyżki, widelce, noże oraz łyżki serwisowe. Oprócz tego dysponujemy szczypcami do serwowania potraw, nabierkami do sosjerki, szczypcami do lodu, chochlami do zupy, nożami do mięs bądź ciast. Każdy z elementów zastawy dostępny jest w kilku wymiarach. Dzięki temu łatwiej dopasować odpowiednie rozwiązanie do serwowanego dania.

Warto zgłosić się do naszej wypożyczalni sztućców planując różnego rodzaju imprezy, w tym: wesela, przyjęcia urodzinowe czy bankiety. Oferowane przez nas produkty są poręczne i prezentują się bardzo elegancko. Wyprodukowane zostały ze stali nierdzewnej, która po wyczyszczeniu pięknie się błyszczy. Ponadto jest odporna na różnego rodzaju wyszczerbienia czy porysowania, dzięki czemu za każdym razem dobrze będzie się prezentowała.

Ponadto chętnie doradzimy w naszej wypożyczalni sztućców, które rozwiązanie wybrać. Wiemy jakie komplety wybrać, aby odpowiednio się prezentowały w towarzystwie eleganckich serwetek oraz odpowiednio dobranej porcelany. Jesteśmy pewni, że nasze rozwiązania zachwycą niejednego gościa. Należy przy tym pamiętać, że nasza wypożyczalnia sztućców oferuje przedmioty przede wszystkim praktyczne – szczypce do serwowania ułatwią nakładanie potraw, podobnie jak oferowane przez nas łopatki, nabierki oraz chochle. Zadbaliśmy, aby dostępne w ofercie przedmioty były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami wynajmu sztućców oraz wyboru odpowiednich dodatków. Doradzamy, które z nich wybrać i w jaki sposób ułożyć je na stole.

Pic

Łyżka duża

Pic

Łyżka mała

Pic

Widelec duży

Pic

Widelec do ciasta

Pic

Nóż

Pic

Chochla do zupy

Pic

Łyżka serwisowa duża

Pic

Łyżka serwisowa mała

Pic

Widelec serwisowy

Pic

Łopatka serwisowa

Pic

Nabierka do sosjerki

Pic

Szczypce duże do serwowania

Pic

Szczypce do lodu

Pic

Szczypce do serwowania