Trudno wyobrazić sobie pełną zastawę stołową bez zestawu sztućców, dobranych do potraw zgodnie z zasadami savoir vivre. W naszej wypożyczalni znajdują się zatem łyżki, widelce, noże oraz łyżki serwisowe. Oprócz tego dysponujemy szczypcami do serwowania potraw, nabierkami do sosjerki, szczypcami do lodu, chochlami do zupy, nożami do mięs bądź ciast. Każdy z elementów zastawy dostępny jest w kilku wymiarach. Dzięki temu łatwiej dopasować odpowiednie sztućce do serwowanego dania.

Wypożyczane przez nas sztućce sprawdzą się podczas imprezy każdego typu: wesela, przyjęcia urodzinowego czy bankietu. Są poręczne i prezentują się bardzo elegancko. Wyprodukowane zostały ze stali nierdzewnej, która po wyczyszczeniu pięknie się błyszczy. Ich obecność na stole, w towarzystwie eleganckich serwetek oraz odpowiednio dobranej porcelany, zachwyci niejednego gościa. Należy przy tym pamiętać, że wypożyczane sztućce są również praktyczne – szczypce do serwowania ułatwią nakładanie potraw, podobnie jak oferowane przez łopatki, nabierki oraz chochle.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami wynajmu sztućców oraz wyboru odpowiednich dodatków. Doradzamy, które z nich wybrać i w jaki sposób ułożyć je na stole.

Pic

Łyżka duża

Pic

Łyżka mała

Pic

Widelec duży

Pic

Widelec do ciasta

Pic

Nóż

Pic

Chochla do zupy

Pic

Łyżka serwisowa duża

Pic

Łyżka serwisowa mała

Pic

Widelec serwisowy

Pic

Łopatka serwisowa

Pic

Nabierka do sosjerki

Pic

Szczypce duże do serwowania

Pic

Szczypce do lodu

Pic

Szczypce do serwowania