Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem namiotów weselnych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych praktycznych akcesoriów. Znajdą swoje zastosowanie wewnątrz wynajętej przestrzeni. Proponujemy między innymi praktyczny agregat prądotwórczy (2,5kW), bar piwny wykonany ze stali nierdzewnej, chłodziarki do piwa oraz parasole ze stojakiem. Oprócz tego dysponujemy dodatkowymi zaparzaczami do kawy i gazami do chłodziarki. Jest to uzupełnienie podstawowego wyposażenia każdego namiotu weselnego, który wynajmujemy. Dzięki temu mają Państwo pewność, że uroczystość będzie miała odpowiednią oprawę.

Szczególnie polecamy bar piwny wykonany ze stali nierdzewnej, przy której można serwować zimne trunki. Zaopatrzony jest w szeroki blat oraz inne funkcjonalne rozwiązania. Z pewnością sprawdzi się wewnątrz namiotu weselnego. Oprócz tego pożyteczne okażą się również chłodziarki wraz z dodatkowym wkładem, w których można schłodzić nie tylko piwo, ale także inne serwowane podczas przyjęcia napoje. Natomiast w razie braku dostępu do energii elektrycznej agregat okaże się wręcz nieoceniony.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu oraz wyboru niezbędnych akcesoriów. Pomożemy przy doborze odpowiednich dodatków.

Pic

Agregat prądotwórczy 2,5kw

Pic

Parasol ze stojakiem

Pic

Chłodziarka do piwa

Pic

Gaz do chłodziarki

Pic

Bar piwny ze stali nierdzewnej