Wypożyczalnia ogrzewania

Dzięki nam nie musisz się martwić organizowaną w plenerze uroczystością. Oferujemy nowoczesne urządzenia grzewcze, które można postawić w wynajmowanym namiocie weselnym. W ofercie posiadamy modele elektryczne, grzybki gazowe, a także butle gazowe. To bardzo wydajne i sprawne rozwiązanie, które sprawdzi się podczas chłodniejszych wieczorów.

Zaopatrzenie tego typu jest szczególnie istotne podczas organizowania imprezy w plenerze. Pozwoli na spokojne zaplanowanie uroczystości bez obaw o to, że pogoda nagle zmieni się, niosąc ze sobą chłód, deszcz bądź wiatr.

Doskonale sprawdzą się także wieczorem gdy po całym dniu upałów temperatura zacznie spadać. Takie rozwiązanie pozwoli właściwie zadbać o Gości, którzy nie będą marznąć i będą mogli dobrze się bawić przez całą noc w ciepłym pomieszczeniu.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia ogrzewania oferuje swoim klientom także nowoczesny grzejnik do namiotu, który szybko wypełni przestrzeń ciepłem.

Nasze produkty są bezpieczne i proste w obsłudze, dzięki czemu każdy może je bez problemu włączyć lub wyłączyć. Można je bez obaw stosować także w pomieszczeniach, w których znajdują się ludzie, dlatego też idealnie sprawdzą się na imprezach plenerowych.

Urządzenia dostępne w naszej ofercie stanowią skuteczny sposób na ogrzewanie namiotów. Należy ustawiać je w bezpiecznej odległości od gości, mebli oraz ścian. Wówczas bez względu na warunki pogodowe możliwe jest zorganizowanie uroczystości weselnej bądź udanego bankietu. Dzięki naszym urządzeniom nigdy więcej nie będziesz się martwić brzydką pogodą.

Oczywiście nie pozostawiamy Państwa samych przy wyborze danego urządzenia.
Chętnie służymy fachową poradą. Podpowiadamy, które rozwiązanie wybrać – najczęściej będzie ono zależne od wielkości namiotu oraz liczby znajdujących się w nim gości. Przed omówieniem szczegółów zachęcamy również do zapoznania się z zasadami wynajmu.

Pic

Piec olejowy Heylo 120 kW

Pic

Nagrzewnica elektryczna 3.2 kw

Pic

Nagrzewnica gazowa 15-30 kw

Pic

Grzejnik elektryczny 2,5kw

Pic

Grzybek gazowy 11kw

Pic

Butla gazowa