Dzięki nam nie musisz się martwić organizowaną w plenerze uroczystością. Oferujemy nowoczesne urządzenia grzewcze, które można postawić w wynajmowanym namiocie weselnym. W ofercie posiadamy grzejniki elektryczne, grzybki gazowe, a także nagrzewnice elektryczne oraz butle gazowe. To bardzo wydajne i sprawne rozwiązanie, które sprawdzi się podczas chłodniejszych wieczorów. Zaopatrzenie tego typu jest szczególnie istotne podczas organizowania imprezy w plenerze. Pozwoli na spokojne zaplanowanie uroczystości bez obaw o to, że pogoda nagle zmieni się, niosąc ze sobą chłód, deszcz bądź wiatr.

Urządzenia grzewcze dostępne w naszej ofercie stanowią uzupełnienie wynajmowanych przed nas namiotów. Należy ustawiać je w bezpiecznej odległości od gości, mebli oraz ścian. Wówczas bez względu na warunki pogodowe możliwe jest zorganizowanie uroczystości weselnej bądź udanego bankietu.

Nie pozostawiamy Państwa samych przy wyborze danego urządzenia. Służy fachową poradą. Podpowiadamy, które rozwiązanie grzewcze wybrać – zależeć będzie to nie tylko od wielkości namiotu weselnego, ale także liczby znajdujących się wewnątrz osób. Przed omówieniem szczegółów zachęcamy również do zapoznania się z zasadami wynajmu.

Pic

Piec olejowy Heylo 120 kW

Pic

Nagrzewnica elektryczna 3.2 kw

Pic

Nagrzewnica gazowa 15-30 kw

Pic

Grzejnik elektryczny 2,5kw

Pic

Grzybek gazowy 11kw

Pic

Butla gazowa