Marzą Państwo o wyjątkowej uroczystości w plenerze? A może spełnieniem wszelkich pragnień będzie organizacja nie tylko wesela, ale również samej ceremonii ślubnej w wyjątkowej, wybranej przez Państwa scenerii? Na takie rozwiązania pozwalają nasze namioty weselne, które dostępne są w wielu ciekawych i oryginalnych wariantach. Przygotowując tę ofertę zatroszczyliśmy się o to, by nasze namioty zachwycały nie tylko trwałością i wysokim standardem bezpieczeństwa. Ze względu na charakter ich wykorzystania są one również konstrukcjami wyróżniającymi się elegancją.

Wśród poniższych propozycji odnajdą Państwo zarówno niewielkie namioty weselne, dedykowane uroczystościom kameralnym i rodzinnym, jak i takie, które są w stanie pomóc w stworzeniu niezwykłej i magicznej w swym wystroju przestrzeni sali weselnej, która bez problemu pomieści kilkudziesięciu gości. Niepodważalnym atutem wszystkich zaprezentowanych konstrukcji namiotowych jest ich sprawny montaż. Pozwala na to doskonale przygotowany stelaż, który nie wymaga zastosowania dodatkowych wsporników. Dzięki temu namioty bankietowe można bez problemu ustawić w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu – także przy budynku restauracji bądź na terenie ogrodu hotelowego. Brak zewnętrznych linek wspornikowych oznacza również ekonomiczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Wynajem namiotów weselnych

Kolejną zaletą przygotowanej oferty jest jej cena. Bardzo atrakcyjne koszty wynajmu namiotów pozwolą Państwu na przygotowanie uroczystości marzeń. Ze względu na zróżnicowane zapotrzebowanie naszych Klientów – przygotowaliśmy ciekawą propozycję dla Klientów pragnących skorzystać z wynajmu krótkoterminowego (Klienci indywidualni), jak i dla tych, które poszukują rozwiązań długoterminowych (np. właścicieli restauracji lub hoteli, pragnących wzbogacić swoją ofertę o możliwość zorganizowania wesela plenerowego). Ze względu na rozpiętość i różnorodność naszej propozycji, mamy całkowitą pewność, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom. Oprócz nowoczesnych i eleganckich w swej formie namiotów weselnych jesteśmy w stanie zapewnić Państwu także ich dekoracyjne wyposażenie – włącznie z draperiami, dodatkowym oświetleniem oraz pozostałymi dodatkami.

Nasza propozycja to także doskonała alternatywa dla osób poszukujących tymczasowych rozwiązań, np. do organizacji imprez okolicznościowych, eventów firmowych, pikników, jarmarków miejskich, stoisk informacyjnych na targach, itp. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych na terenie Wrocławia oraz z innych regionów Polski.


Namioty 10m x ... (moduły co 5m )

Wymiary prezentowanych hal namiotowych pozwalają na swobodne rozstawienie stołów – w dowolnym układzie. Dzięki temu rozwiązania te mogą być wykorzystywane podczas rozmaitych uroczystości – m.in. wesel. Odpowiednia wysokość ściany bocznej pozwala na montaż dodatkowych elementów dekoracyjnych oraz oświetlenia, które znacząco wzbogaci wystrój namiotu weselnego. Elegancka i prosta konstrukcja tego rozwiązania sprawia, że stanowi ono doskonałe uzupełnienie tak wyjątkowej uroczystości. Tworzy również fantastyczną, kameralną przestrzeń, którą można zagospodarować w dowolny sposób.

Namioty 5×5 m

Pomimo swoich pozornie niewielkich rozmiarów namioty te doskonale sprawdzają się w trakcie organizacji plenerowej uroczystości weselnej. Mogą być wykorzystane jako konstrukcje samodzielne, ale mogą także zostać połączone – wówczas będą tworzyły niezwykle przestronną, elegancką i jednocześnie funkcjonalną halę namiotową. Pokrycie prezentowanych rozwiązań wykonane zostało z bardzo trwałego materiału PCV, który skutecznie uchroni uczestników uroczystości przed zbyt intensywnym promieniowaniem słońca, jak i niespodziewanymi opadami atmosferycznymi.

Namioty 8×9 m

Doskonale przygotowany stelaż zapewnia nie tylko bezapelacyjną trwałość i stabilność namiotu weselnego, ale również daje możliwość całkowicie swobodnego ustawienia stołów (brak wsporników w środku sali). Poszycie namiotu zostało wykonane z białego materiału PCV, który nie tylko znacząco podnosi estetykę tego rozwiązania, ale stanowi również solidne zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Ponadto – ściany prezentowanej konstrukcji wzbogacone zostały przezroczystym tworzywem PVC ze szprosami okiennymi.

Namioty 8×12 m

Dzięki temu, iż nie potrzebują zewnętrznych wsporników – mogą w perfekcyjny sposób wykorzystywać dostępną im przestrzeń. Namioty o wymiarach 8×12 m nie posiadają także dodatkowych filarów wewnętrznych, dzięki czemu parkiet sali weselnej pozostaje do całkowitej dyspozycji gości. Takie uwarunkowania konstrukcyjne pozwolą również na dowolne ustawienie stołów – zgodne z Państwa preferencjami. Wyjątkowość tych rozwiązań pozwala również na całkowite otwarcie konstrukcji namiotowej, co okaże się szczególną atrakcją dla letnich wesel plenerowych.

Namioty 8x15 m

To wyjątkowe konstrukcje dedykowane niepowtarzalnym uroczystościom. Wesela plenerowe odbywające się w takiej aranżacji zachwycają nie tylko magią chwili, ale również wyjątkowością scenerii. Proponowane przez nas namioty o wymiarach 8×15 metrów zostały wsparte doskonale przygotowanym stelażem, który nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń, ani wsporników zewnętrznych. Dzięki temu nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz ujmują one swoją elegancją i wyjątkowością. Bez wątpienia pomogą w stworzeniu przestrzeni kameralnej, nastrojowej i zachęcającej do wspólnej zabawy.

Namioty 8×18 m

Dedykowane wyjątkowym uroczystościom weselnym. Wzbogacone odpowiednio dobraną instalacja oświetleniową oraz dostępnymi w naszej ofercie meblami eventowymi będą stanowić przestrzeń sprzyjającą nie tylko wspólnej integracji, ale i zabawie do białego rana. Namioty 8×18 m są konstrukcjami niezwykle przestronnymi, co pozwala na dowolne ustawienie stołów oraz zagospodarowanie przestrzeni na parkiecie. Tak wyjątkowa sala to także inspiracja do stworzenia dowolnej aranżacji podkreślającej wyjątkowość wydarzenia.

Namioty 15m x...

Możliwość konfiguracji - 15m x ... (halę można powiększać co 5m). Dedykowane wyjątkowym uroczystościom weselnym. Wzbogacone odpowiednio dobraną instalacja oświetleniową oraz dostępnymi w naszej ofercie meblami eventowymi będą stanowić przestrzeń sprzyjającą nie tylko wspólnej integracji, ale i zabawie do białego rana. Namioty 8×18 m są konstrukcjami niezwykle przestronnymi, co pozwala na dowolne ustawienie stołów oraz zagospodarowanie przestrzeni na parkiecie. Tak wyjątkowa sala to także inspiracja do stworzenia dowolnej aranżacji podkreślającej wyjątkowość wydarzenia.

Galeria

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image