Wynajem hal namiotowych

Wzmocnione konstrukcje, które mogą służyć zarówno jako magazyny, jak i punkty handlowe czy hangary na różnego rodzaju maszyny i urządzenia. Odporne na nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, grad, intensywne promieniowanie słoneczne oraz porywisty wiatr.

Wynajem profesjonalnych hal namiotowych wymaga od nas, aby każda konstrukcja zachowywała najwyższe standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności. Najwyższa jakość, solidność, bezpieczeństwo i mnóstwo praktycznych rozwiązań. To cechy, których z pewnością Państwo szukają.

Większe gabaryty umożliwiają wykorzystanie tych konstrukcji w różnego rodzaju miejscach. Chronią ludzi oraz urządzenia przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ochrona pojazdów, maszyn i innych urządzeń przed deszczem, wiatrem i słońcem. Świetnie sprawdzają się również jako zadaszenie dla różnego rodzaju imprez. Największe gabaryty, które umożliwiają magazynowanie i przechowywanie różnego rodzaju towarów o niestandardowych, dużych rozmiarach.

Namioty 10m× ... m

Możliwość konfiguracji: 10m x (5m, 10m, 15m, 20m, 25m, 30m, 35m, 40m, 45m...)
Specjalizujemy się w wynajmie hal namiotowych o gabarytach idealnie przystosowanych do wykorzystania podczas większych uroczystości.

image
image
image
image

Namioty 3m x 3m

To niewielkie konstrukcje, świetnie sprawdzające się jako stoisko handlowe podczas targów czy różnego rodzaju festynów w plenerze.

image
image
image

Namioty 4m × 4m

image

Namioty 5m × 5m

Polecamy również namioty weselne na wynajem, które pozwolą na zapewnienie wszystkim zaproszonym gościom najwyższego komfortu w trakcie świętowania szczęścia młodej pary.

image
image
image
image

Namioty 8m x 3m (x...m

Możliwość konfiguracji: 8m x 3m (x 6m, x 9m, x 12m, x 15m, x 18m, x 21m)

image
image

15m x ... (x...m)

Możliwość konfiguracji: 15m x ... (halę można powiększać co 5m)

image
image
image
image
image
image

Podłoga do namiotu

Jeśli mają Państwo zadaszenie, a chcą zagwarantować swoim gościom pełen komfort przebywania pod nim, bardzo istotne będzie zadbanie o elegancką, solidną i stabilną podłogę.

image