Obrusy i pokrowce na krzesła wynajem

Oferowane przez nas meble eventowe wymagają odpowiedniej oprawy. Właśnie dlatego proponujemy eleganckie obrusy na stoły weselne i pokrowce na krzesła do wypożyczenia. Odpowiednio dobrane tekstylia zupełnie zmienią wystrój sali i sprawią, że aranżacja będzie prezentowała się bardzo stylowo. W ofercie wypożyczalni znajdują się obrusy na wesele, przeznaczone do stołów okrągłych i prostokątnych, a także pokrowce na krzesła, przykrywające zupełnie ich formę. Zostają dopasowane do charakteru wnętrza oraz świętowanej okazji. Prowadząc wypożyczalnię obrusów i pokrowców od wielu lat, chętnie służymy poradą przy ich wyborze – podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze.

W ofercie wynajmu znajdują się tekstylia w kilku wymiarach – odpowiednich do różnych rozmiarów mebli. Pozwala to na dopasowanie idealnych okryć dla mebli eventowych. Nie tylko staną się ciekawą ozdobą, ale także praktycznym rozwiązaniem. W ten sposób można uchronić stoły, krzesła i ławy przed zabrudzeniem bądź innymi uszkodzeniami. Jednocześnie daje to okazję do przygotowania dowolnej aranżacji – dzięki uniwersalnej kolorystyce oraz prostym fasonom.

Proponowane przez nas obrusy oraz pokrowce powstały z miękkich tkanin, które nie gniotą się. W przypadku pokrowców warto mieć na uwadze, że nie wywołują podrażnień, a przy tym zwiększają komfort siedzenia przy stole. Mogą posiadać dodatkowe zdobienia (np. w postaci wiązań czy kokard), które zostaną dopasowane do charakteru mebli eventowych. Sprawią, że sala weselna lub bankietowa będzie prezentować się bardzo elegancko.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zasadami wynajmu dekoracji.

Pic

Obrus okrągły 280cm

Pic

Obrus prostokątny 150/280

Pic

Pokrowiec na wysoki stół elast.

Pic

Pokrowiec na wysoki stół

Pic

Pokrowiec na krzesło