Oferowane przez nas meble eventowe wymagają odpowiedniej oprawy – będą to zatem obrusy i pokrowce, które zupełnie zmienią wystrój sali i sprawią, że wystrój będzie prezentował się bardzo elegancko. W ofercie wynajmu posiadamy obrusy przeznaczone do stołów okrągłych i prostokątnych, a także pokrowce na wysokie stoły i krzesła. Zostają dopasowane do charakteru wnętrza oraz świętowanej okazji. Służymy poradą przy ich wyborze – podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze.

W ofercie wynajmu znajdują się pokrowce i obrusy w kilku wymiarach. Pozwala to na dopasowanie idealnych okryć dla mebli eventowych. Nie tylko staną się ciekawą ozdobą, ale także praktycznym rozwiązaniem. W ten sposób można uchronić stoły, krzesła i ławy przed zabrudzeniem bądź innymi uszkodzeniami.

Proponowane przez nas obrusy oraz pokrowce powstały z miękkich tkanin, które nie gniotą się i nie wywołują podrażnień. Zwiększają komfort siedzenia przy stole. Mogą posiadać dodatkowe zdobienia (np. w postaci wiązań czy kokard), które zostaną dopasowane do charakteru mebli eventowych. Sprawią, że sala weselna lub bankietowa będzie prezentować się bardzo elegancko.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zasadami wynajmu dekoracji.

Pic

Obrus okrągły 280cm

Pic

Obrus prostokątny 150/280

Pic

Pokrowiec na wysoki stół elast.

Pic

Pokrowiec na wysoki stół

Pic

Pokrowiec na krzesło