Nasza wypożyczalnia namiotów weselnych proponuje szeroki wybór mebli eventowych, które sprawdzą się podczas organizowania imprezy plenerowej, wesela na świeżym powietrzu, spotkania bankietowego bądź jarmarku miejskiego. W ofercie posiadamy funkcjonalne, wygodne stoły, ławy oraz krzesła.

Jeśli planują zatem Państwo spotkanie w plenerze bądź w namiocie, zachęcamy do wynajmu naszych mebli eventowych. Proponujemy szeroki wybór stołów, w tym:

  • okrągłe stoliki, doskonałe do spotkania biznesowego, w kolorze białym lub brązowym,
  • stoły koktajlowe, przy których można prowadzić niezobowiązujące rozmowy,
  • stoły ogrodowe w kolorze zielonym,
  • drewniane, szerokie stoły, które sprawdzą się podczas spotkań w większym gronie.

Oprócz tego wynajmujemy również krzesła, stołki barowe i ławy. W ofercie wypożyczalni posiadamy:

  • krzesła ogrodowe, chętnie wybierane do przygotowywania imprez plenerowych,
  • niewielkie stołki barowe,
  • plastikowe wygodne krzesła w kolorze białym,
  • szerokie ławki przeznaczone dla kilku osób.

Nasze meble eventowe sprawdzą się zarówno wewnątrz wynajętego namiotu weselnego, jak i na zewnątrz – w ogrodzie lub parku. Są niezbędne do tego, by w odpowiedni sposób przygotować przestrzeń do przyjęcia gości. Umożliwiają nie tylko zjedzenie posiłku w komfortowy sposób, ale także spędzenie czasu w towarzystwie innych osób.

Pragniemy podkreślić, że wynajem namiotów weselnych oraz mebli eventowych przeprowadzamy zgodnie z ustalonymi zasadami – zachęcamy do zapoznania się z nimi przed ich wypożyczeniem.

Stół okrągły brązowy 183 cm


Propozycja dla wymagających klientów, którzy poszukują solidnych, stabilnych, a jednocześnie estetycznych mebli na dane wydarzenie.


Stół koktajlowy 80/110


Wyjątkowa propozycja na bankiety i eleganckie garden party, gdzie przy niewielkich stolikach spotykają się znajomi, kontrahenci czy współpracownicy.


Stół drewniany 80/220


Konstrukcja idealna na pikniki na świeżym powietrzu. Zapewniają użytkownikom pełen komfort podczas siedzenia i spożywania podanych posiłków.


Stół drewniany 50/220


Mniejsze stoły, które jednak zdołają pomieścić odpowiednią ilość osób. Eleganckie, wygodne i praktyczne. Zapraszamy do kontaktu.


Stół ogrodowy zielony 70/120


Funkcjonalny produkt, który wyróżnia się ciekawym designem i atrakcyjną kolorystyką. Świetne zarówno na imprezę integracyjną, jak i rodzinną uroczystość.


Krzesło Europa de lux


Nasze meble eventowe to nie tylko stoły, ale również krzesła. To wygodna, składana konstrukcja pozwalająca na komfortowe użytkowanie.


Krzesło Europa szare


Efektowne i praktyczne rozwiązanie na różnego rodzaju spotkania, prezentacje czy imprezy. Solidne i estetyczne wykonanie gwarantuje najwyższą satysfakcję


Krzesło białe plastikowe


Plastikowe krzesła stanowiące jedno z najczęściej wykorzystywanych elementów wyposażenia hal namiotowych, tarasów czy ogródków.


Krzesło ogrodowe zielone


To produkty, które doskonale sprawdzą się przy barze zlokalizowanym na świeżym powietrzu, jak również przy wysokich ladach czy stołach.


Ławka


Wygodne i estetyczne rozwiązanie, z którego w tym samym czasie może korzystać kilka osób.
Wszechstronne zastosowanie.
Zapraszamy.