Oprócz mebli eventowych oraz namiotów weselnych zajmujemy się wypożyczaniem porcelany. W skład naszej oferty wchodzą eleganckie, wytrzymałe naczynia w jasnych barwach – odcieniach beżu oraz bieli. Dzięki temu sprawdzą się na przyjęciu każdego typu: weselu, uroczystości urodzinowej bądź bankiecie.

W ofercie czekają na Państwa talerze obiadowe w dwóch wymiarach, talerze deserowe, półmiski przeznaczone do zup, pojemne bulionówki, owalne półmiski, kubki, wazy, dzbanki na mleko, a także wazy do zup. Naszą propozycję dopasowujemy do oczekiwań klientów. Doradzamy przy wyborze talerzy, półmisków oraz pozostałych naczyń. Ofertę uzupełniamy następnie o dobór odpowiednich sztućców i dodatków, które znajdą się na stole weselnym lub bankietowym.

Oferowane przez nas naczynia nie posiadają żadnych zdobień, co jeszcze bardziej zwiększa ich uniwersalność. Prezentują się bardzo elegancko i z pewnością przypadną go gustu gościom. Porcelana będzie pasować zarówno do skromnego, jak i bogatego wystroju stołu. Do tego wystarczy dodać piękne, błyszczące sztućce i eleganckie serwetki, by całość prezentowała się bardzo efektownie.

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do zapoznania się z zasadami wynajmu porcelany.

Pic

Talerz bankietowy Ø 28 cm

Pic

Talerz obiadowy Ø 24 cm

Pic

Talerz obiadowy Ø 19 cm

Pic

Talerz deserowy Ø 15 cm

Pic

Talerz do zupy

Pic

Bulionówka bez podstawka

Pic

Bulionówka z podstawkiem

Pic

Półmisek owalny dł.38 cm, gł.6 cm

Pic

Filiżanka z podstawkiem

Pic

Półmisek porcelanowy 21Ø

Pic

Kubek

Pic

Waza 3,5 l

Pic

Dzbanuszek na mleko

Pic

Półmisek porcelanowy duży 24Ø