Wynajem porcelany

Oprócz mebli eventowych oraz namiotów weselnych oferujemy również wynajem porcelany. W skład naszej oferty wchodzą eleganckie, wytrzymałe naczynia w jasnych barwach – odcieniach beżu oraz bieli. Ta uniwersalna kolorystyka pozwala na stworzenie dowolnej dekoracji stołów – z wykorzystaniem dodatkowych, również intensywnych kolorów. Dzięki temu sprawdzą się na przyjęciu każdego typu: weselu, uroczystości urodzinowej bądź bankiecie.

W ofercie naszej wypożyczalni porcelany czekają na Państwa talerze obiadowe w dwóch wymiarach, talerze deserowe, półmiski przeznaczone do zup, pojemne bulionówki, owalne półmiski, kubki, wazy, dzbanki na mleko, a także wazy do zup. Naszą propozycję dopasowujemy do oczekiwań klientów. Zapewniamy możliwość wynajmu porcelany z profesjonalnym doradztwem. Pomagamy bowiem przy wyborze talerzy, półmisków oraz pozostałych naczyń. Ofertę uzupełniamy następnie o dobór odpowiednich sztućców i dodatków, które znajdą się na stole weselnym lub bankietowym.

Oferowane przez nas naczynia nie posiadają żadnych zdobień, co jeszcze bardziej zwiększa ich uniwersalność. Cechuje je natomiast bardzo wysoka jakość. Prezentują się dzięki temu elegancko i z pewnością przypadną go gustu gościom. Nasza wypożyczalnia porcelany proponuje rozwiązania, które będą pasować zarówno do skromnego, jak i bogatego wystroju stołu. Do tego wystarczy dodać piękne, błyszczące sztućce i eleganckie serwetki, by całość prezentowała się bardzo efektownie. Zachwycająco będzie wyglądała zastawa również w otoczeniu bukietów świeżych kwiatów.

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do zapoznania się z zasadami rezerwacji.

Pic

Talerz bankietowy Ø 28 cm

Pic

Talerz obiadowy Ø 24 cm

Pic

Talerz obiadowy Ø 19 cm

Pic

Talerz deserowy Ø 15 cm

Pic

Talerz do zupy

Pic

Bulionówka bez podstawka

Pic

Bulionówka z podstawkiem

Pic

Półmisek owalny dł.38 cm, gł.6 cm

Pic

Filiżanka z podstawkiem

Pic

Półmisek porcelanowy 21Ø

Pic

Kubek

Pic

Waza 3,5 l

Pic

Dzbanuszek na mleko

Pic

Półmisek porcelanowy duży 24Ø