Montaż i wynajem hal namiotowych

Specjalnością naszej drugiej firmy jest wynajem i montaż hal namiotowych oraz magazynowych.

W tej sprawie prosimy kontaktować się pod poniższe dane:
Daniel Smoliński
tel. 691 561 632


Można u nas zarezerwować nie tylko namiot weselny oraz dodatki do zaaranżowania eventu. W ramach prowadzenia drugiej firmy proponujemy wynajem hal namiotowych o dowolnych wymiarach. Nasi specjaliści zajmują się ustawieniem obiektów we wskazanym miejscu. Montaż hal namiotowych przebiega z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny wynajmu hal namiotowych. Koszty uzależnione są przede wszystkim od rodzaju obiektu oraz czasu dzierżawy. Możemy zaproponować także wynajem oświetlenia bądź ogrzewania proponowanych konstrukcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mogą Państwo – korzystając z oferty jednej firmy – uzyskać kompleksową usługę.

Nasze konstrukcje sprawdzą się także jako hale magazynowe na wynajem. Z powodzeniem będą pełniły rolę dodatkowej przestrzeni do przechowywania towarów bądź prowadzenia własnej działalności. Wykonujemy je z solidnych materiałów, tworząc stelaże odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych – w szczególności zaś na korozję. Realizując montaż hal magazynowych mamy na uwadze potrzeby klienta. Właśnie dlatego przed wykonaniem zlecenia dokładnie zapoznajemy się z planami obejmującymi teren, na którym ma stanąć konstrukcja, a także przeznaczeniem obiektu. Zależy nam na odpowiednim ustawieniu, zapewniającym maksymalną funkcjonalność. Jednocześnie zwracamy uwagę na odpowiednie wyposażenie.

Montaż hal namiotowych i magazynowych przeprowadzamy zawsze zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z nami?

  • • Dotrzymujemy terminów realizacji.
  • • Służymy również fachową poradą – podpowiadamy, jakie rozwiązanie wybrać.
  • • Dbamy o to, by nasze obiekty były stabilne i spełniały swoją funkcję tak, jak oczekuje tego klient.
  • • Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami.
  • • Stawiamy przede wszystkim na wysokiej jakości materiały.

Ponadto posiadamy doświadczenie, które pozwala nam sprawnie i szybko przeprowadzić instalację. Lata praktyki dają nam także możliwość reagowania na ewentualne nieoczekiwane sytuacje. Radzimy sobie doskonale pod presją czasu i dajemy z siebie wszystko, by efekt naszych prac spełniał oczekiwania Klienta.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy odpowiedzi na każde pytania związane z oferowanymi przez nas usługami. Mogą Państwo skontaktować z nami mailowo bądź telefonicznie. Zapewniamy obsługę na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Śląska.