Montaż i wynajem hal namiotowych

Nasza druga firma zajmuje się również montażem i wynajmen hal magazynowych.

W tej sprawie prosimy kontaktować się pod poniższe dane:
Daniel Smoliński
tel. 691 561 632


Nie ograniczamy się wyłącznie do wynajmu namiotów weselnych oraz dodatków. W ramach prowadzenia drugiej firmy proponujemy wynajem hal namiotowych o dowolnych wymiarach. Nasi specjaliści zajmują się montażem obiektów, wraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.

Konstrukcje te sprawdzą się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania towarów bądź prowadzenia własnej działalności. Wykonujemy je z solidnych materiałów. Podczas montażu mamy na uwadze potrzeby klienta, stąd też przed realizacją zlecenia dokładnie zapoznajemy się z planami obejmującymi teren, na którym ma stanąć hala namiotowa, a także przeznaczeniem obiektu.

Konstrukcje stawiamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Dotrzymujemy terminów realizacji. Służymy również fachową poradą – podpowiadamy, jakie rozwiązanie wybrać. Dbamy o to, by nasze obiekty były stabilne i spełniały swoją funkcję tak, jak oczekuje tego klient. Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami. Stawiamy przede wszystkim na wysokiej jakości materiały, doświadczenie pracowników oraz solidność konstrukcji.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy odpowiedzi na każde pytania związane z wynajmem i montażem hal.