Grille, garnki i podgrzewacze

Polecamy praktyczne podgrzewacze, grille oraz garnki, które przydadzą się podczas organizacji każdego przyjęcia – także tego w plenerze. Zapewniają utrzymanie optymalnej temperatury serwowanych potraw. Dzięki nim można podać zawsze ciepłe i pyszne danie, bez konieczności podgrzewania go w kuchni. Wynajmowane przez nas urządzenia są łatwe w obsłudze, nie wymagają posiadania specjalnych kwalifikacji. Nadają się do samodzielnego użytku podczas przyjęcia.

Nasza oferta wynajmu obejmuje takie urządzenia, jak zaparzacze do kawy, termosy, garnki elektryczne oraz podgrzewacze do potraw. Oprócz tego posiadamy grille węglowe, gazowe i rurkowe. Umożliwiają przyrządzanie zdrowych i smacznych dań mięsnych oraz warzywnych. Sprawdzą się podczas organizowania bankietu bądź przyjęcia weselnego w ogrodzie lub wynajętym namiocie.

Nasze urządzenia są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Wyprodukowane zostały z solidnych tworzyw, wytrzymujących działanie wysokich temperatur. Dostępne są w kilku pojemnościach. Sprawdzą się do podgrzewania potraw każdego typu: zup, sosów, dań mięsnych, grillowanych kiełbas, a także napojów – kawy i herbaty.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Pic

Podgrzewacz do potraw

Pic

Wkład elektr. do podgrzewacza

Pic

Podgrzewacz do kiełbasy dwukomorowy

Pic

Garnek elektryczny 27l

Pic

Garnek elektryczny 10l

Pic

Termos 1,5l

Pic

Termos 2,5l

Pic

Zaparzacz do kawy

Pic

Grill gazowy

Pic

Grill węglowy

Pic

Grill rurkowy 220V 36cm x 58cm