Wypożyczalnia szkła

W ofercie naszej wypożyczalni szkła znajdują się eleganckie i starannie wykonane półmiski, patery, dzbanki, ozdobne talerze oraz pucharki do lodów.

Znajdujące się w ofercie naczynia okażą się przydatne podczas organizowanie imprezy każdego typu – zwłaszcza wesela i uroczystości urodzinowej. Na naszych półmiskach oraz paterach można zaserwować owoce, kawałki ciast, desery lodowe, słodycze i inne przekąski, po które tak chętnie sięgają goście.

Dysponujemy półmiskami i talerzami w kilku rozmiarach. Oprócz tego posiadamy szklane dzbanki, idealne do podawania soków i innych zimnych napojów. Okażą się nie tylko praktyczne, ale także staną się ozdobą stołu weselnego.

Przekąski, desery, a także inne dania będą prezentować się smacznie na każdym z nich. Do tego są wytrzymałe – wyprodukowane zostały z grubego szkła. Wypożyczane przez nas naczynia prezentują się bardzo elegancko. Posiadają dodatkowe, subtelne zdobienia. Dzięki czemu staną się piękną dekoracją stołu weselnego. Gwarantują również elegancki sposób na podanie deserów i przekąsek.

Oferujemy również półmiski na owoce, na których można ułożyć wspaniałe, a jednocześnie smaczne dekoracje. Dostępne są w różnych rozmiarach, tak aby móc je odpowiednio dopasować do wielkości stołu.

Korzystając z naszej wypożyczalni szkła możesz mieć pewność, że zastawa na Twojej uroczystości będzie elegancka, a wszystkie elementy będą do siebie pasowały. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i sprawia, że wybrana zastawa jest spójna i elegancka.

Jednak to nie wszystko co oferujemy, ponieważ oprócz półmisków, pucharków, dzbanków i talerzy prowadzimy także wynajem szklanek i kieliszków, zarówno do wina, szampana, jak i wódki. Dzięki czemu korzystający z naszych usług klienci mogą w pełni wyposażyć salę w niezbędną zastawę.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a także zasadami jakie ma nasza wypożyczalnia szkła. Służymy również fachową poradą przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Dzięki nam w szybki i wygodny sposób znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Pic

Półmisek na owoce

Pic

Półmisek szklany 18cm

Pic

Patera szklana 36cm

Pic

Szklany talerzyk mały

Pic

Szklany talerzyk duży

Pic

Dzbanek

Pic

Pucharek na lody