W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się eleganckie i starannie wykonane półmiski, patery, dzbanki, ozdobne talerze oraz pucharki do lodów. Znajdujące się w ofercie naczynia okażą się przydatne podczas organizowanie imprezy każdego typu – zwłaszcza wesela i uroczystości urodzinowej. Na naszych półmiskach oraz paterach można zaserwować owoce, kawałki ciast, desery lodowe, słodycze i inne przekąski, po które tak chętnie sięgają goście.

Dysponujemy półmiskami i talerzami w kilku rozmiarach. Oprócz tego posiadamy szklane dzbanki, idealne do podawania soków i innych zimnych napojów. Okażą się nie tylko praktyczne, ale także staną się ozdobą stołu weselnego. Przekąski, desery i inne dania będą prezentować się smacznie na każdym z nich. Do tego są wytrzymałe – wyprodukowane zostały z grubego szkła. Wypożyczane przez nas naczynia prezentują się bardzo elegancko. Posiadają dodatkowe, subtelne zdobienia. Dzięki temu staną się piękną dekoracją stołu weselnego. Gwarantują również elegancki sposób na podanie deserów i przekąsek.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a także zasadami wypożyczania proponowanych przez nas naczyń ze szkła. Służymy również fachową poradą przy wyborze odpowiednich rozwiązań.

Pic

Półmisek na owoce

Pic

Półmisek szklany 18cm

Pic

Patera szklana 36cm

Pic

Szklany talerzyk mały

Pic

Szklany talerzyk duży

Pic

Dzbanek

Pic

Pucharek na lody