Kieliszki i szklanki wypożyczalnia

Oprócz naczyń i sztućców zachęcamy do wyboru starannie wyselekcjonowanych szklanek i kieliszków na wesele, które doskonale uzupełnią zastawę stołu. Nasza wypożyczalnia kieliszków to bogaty wybór produktów dedykowanych do wina, szampana i wódki, a także innych napojów i alkoholi. Poszczególne egzemplarze różnią się kształtem, a ich forma jest zawsze starannie dopasowana do przeznaczenia. Kieliszki do szampana są z reguły wąskie i wysokie, zaś do wódki nieduże i niskie. Mamy wiedzę w tym zakresie i chętnie się nią dzielimy z naszymi Klientami, zapewniając profesjonalne doradztwo w naszej wypożyczalni. Ponadto proponujemy rozważyć także wynajem szklanki typu long, a także literatki. To idealne dopełnienie serwisu obiadowego lub deserowego. Umożliwiają eleganckie podawanie zimnych napojów i trunków.

Dostępne w ofercie kieliszki na wesele i szklanki prezentują się bardzo elegancko. Sprawdzą się podczas eventu każdego typu, zwłaszcza zaś na weselu bądź bankiecie. Są poręczne, lekkie, a przy tym praktyczne. Dzięki transparentności szkła oraz bardzo klasycznym kształtom proponowane na wynajem przedmioty mają uniwersalny charakter, jeśli chodzi o wystrój stołu. Idealnie będą pasowały do sali urządzonej w stylu glamour, greenery, jak i w innych trendach weselnych dekoracji.

Wszystkie oferowane przez nas produkty odpowiedzą na wyrafinowane gusta gości. Warto również pamiętać, że dzięki nim serwowane trunki będą pite zgodnie z zasadami savoir vivre. Tylko wtedy możliwe stanie się wydobycie ich odpowiednich cech: smaku, barwy i zapachu. Połyskujące szkło stanie się natomiast dodatkową ozdobą każdego uroczystego stołu – to niewątpliwy walor wypożyczanych u nas modeli. Warto jednak pamiętać, aby dobrze dopasować rodzaj naczynia do serwowanego napoju. W związku z tym chętnie doradzimy, które z dostępnych rozwiązań warto wybrać oraz czy okażą się przydatne podczas Państwa przyjęcia weselnego.

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy również do zapoznania się z zasadami wynajmu.

Pic

Kieliszek do wina

Pic

Kieliszki do szampana

Pic

Kieliszki do wódki

Pic

Szklanka „long”

Pic

Szklanka do herbaty

Pic

Szklanka do whisky

Pic

Literatka