Oprócz naczyń i sztućców zachęcamy do wyboru starannie wyselekcjonowanych kieliszków i szklanek, które uzupełnią zastawę stołu w namiocie weselnym. W ofercie czekają na Państwa kieliszki do wina, szampana i wódki, szklanki typu long, a także literatki. To idealne dopełnienie serwisu obiadowego lub deserowego. Umożliwiają eleganckie podawanie zimnych napojów i trunków.

Dostępne w ofercie kieliszki i szklanki prezentują się bardzo elegancko. Sprawdzą się podczas eventu każdego typu, zwłaszcza zaś na weselu bądź bankiecie. Są poręczne, lekkie, a przy tym praktyczne. Odpowiedzą na wyrafinowane gusta gości. Warto również pamiętać, że dzięki nim serwowane trunki będą pite zgodnie z zasadami savoir vivre. Tylko wtedy możliwe stanie się wydobycie ich odpowiednich cech: smaku, barwy i zapachu. Połyskujące szkło stanie się natomiast dodatkową ozdobą każdego uroczystego stołu – to niewątpliwy walor wypożyczanych przez nas szklanek i kieliszków.

Istotne jest to, by dopasować rodzaj naczynia do serwowanego napoju. W związku z tym chętnie doradzimy, które z nich wybrać oraz czy okażą się przydatne podczas przyjęcia weselnego. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy również do zapoznania się z zasadami wynajmu.

Pic

Kieliszek do wina

Pic

Kieliszki do szampana

Pic

Kieliszki do wódki

Pic

Szklanka „long”

Pic

Szklanka do herbaty

Pic

Szklanka do whisky

Pic

Literatka