Wszystkie namioty weselne wymagają odpowiedniego oświetlenia. Stąd też w ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo przyrządy niezbędne do stworzenia doskonałej atmosfery podczas wesela, bankietu lub innej uroczystości. Proponujemy nowoczesne lampy ogrodowe i halogenowe pod namiot lub parasol, a także modne oświetlenie łańcuchowe.

Szczególnie stylowe i coraz chętniej wybierane rozwiązanie to oświetlenie łańcuchowe, które można zainstalować w dowolnym miejscu. Pięknie prezentuje się nad wejściem bądź przy otworach okiennych. Sprawia, że wnętrze prezentuje się nowocześnie. Należy jednak pamiętać, że lampy to również praktyczny dodatek, bez którego trudno wyobrazić sobie organizację przyjęcia w namiocie bądź w ogrodzie. Dlatego nie mogło zabraknąć go w naszej wypożyczalni.

Nie tylko wynajmujemy oświetlenie do namiotów weselnych, ale doradzamy także przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Każdy z proponowanych przez nas produktów stanowi praktyczną i zarazem stylową dekorację. Wystarczy tylko odpowiednio rozplanować ułożenie lamp, by zapewnić gościom odpowiednie światło.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zachęcamy również do przeczytania zasad wynajmu naszych produktów.

Pic

Lampa halogenowa namiot/parasol

Pic

Lampa ogrodowa

Pic

Lampa ogrodowa 2

Pic

Lampa led

Pic

Oświetlenie łańcuchowe