Wynajem oświetlenia

Wszystkie namioty weselne wymagają odpowiedniego oświetlenia – czyli z jednej strony nastrojowego, z drugiej zapewniającego optymalną widoczność. Stąd też w ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo rozwiązania pomocne do stworzenia doskonałej atmosfery podczas wesela, bankietu lub innej uroczystości. Proponujemy wynajem oświetlenia, a konkretnie proponujemy nowoczesne lampy ogrodowe i halogenowe pod namiot lub parasol, a także modne rozwiązania łańcuchowe.

Szczególnie stylowe i coraz chętniej wybierane oświetlenie sal weselnych, jak i plenerów to rozwiązanie łańcuchowe. Można je zainstalować w dowolnym miejscu. Pięknie prezentuje się nad wejściem bądź przy otworach okiennych. Sprawia, że wnętrze prezentuje się nowocześnie. Stanowi jednak wariant dodatkowy, dekoracyjny. Nie można dlatego zapomnieć o oprawach, które będą stanowiły główne oświetlenie imprez –gwarantując nie tylko estetyczny wygląd, ale też zapewniając dobrą widoczność i bezpieczeństwo.

Właśnie dlatego nasza wypożyczalnia oświetlenia proponuje produkty takie jak lampy led i halogenowe. Mogą być wykorzystane także do podczepienia pod strop namiotu lub parasol ogrodowy. Generują optymalną ilość światła, zapewniającą dobrą widoczność podczas imprezy po zmroku. Mamy w ofercie do wynajęcia także oprawy dedykowane specjalnie do eventów na świeżym powietrzu. Lampy ogrodowe będą cudownie rozpraszały ciemność podczas wesela organizowanego w plenerze.

Oferujemy nie tylko wynajem oświetlenia na wesele, ale proponujemy także doradztwo. Chętnie podpowiemy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Każdy z proponowanych przez nas produktów stanowi praktyczną i zarazem stylową dekorację. Wystarczy tylko odpowiednio rozplanować ułożenie lamp, by zapewnić gościom odpowiednie światło. Pomożemy w doborze najlepszego rozkładu poszczególnych punktów światła, aby na całej przestrzeni, w której będzie odbywać się event, goście mogli czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zachęcamy również do przeczytania zasad wynajmu naszych produktów.

Pic

Lampa halogenowa namiot/parasol

Pic

Lampa ogrodowa

Pic

Lampa ogrodowa 2

Pic

Lampa led

Pic

Oświetlenie łańcuchowe